Skip to main content
Makaleler

Seo Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Seo fiyatları anahtar kelimelerin yoğunluklarına göre belirlenmektedir. Aşırı zorlu anahtar kelimeler için zorlu paketler kullanılır. Bu anahtar kelimeler genellikle arama motorlarında aranıldığında ortaya milyonluk sonuçlar çıkmaktadır. İşte biz bu anahtar kelime kategorisine zorlu anahtar kelimeler adı vermekteyiz.

Zorlu bir anahtar kelimenin ilk sayfaya çıkması minimum 6 ayı bulabilir ve Seo fiyatları da bu anahtar kelimeler için üst limitten alınmaktadır.

Sizde siteniz için seo hizmeti yaptırmak istiyorsanız canlı destek bölümünden uzmanlarımızdan anahtar kelimelerinizin popülerliğinin ölçümünü yaptırabilirsiniz yada fiyat teklif formundan detaylı bir form göndererekte bu işlemi sağlayabilirsiniz. Bu sayede Seo fiyatları konusunda daha net bir fiyat alabilirsiniz.

Seo hizmetinde yapılan tüm çalışmaların uzmanlar tarafından titizlikle yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde yeteri kadar olumlu sonuçlar alamazsınız. Özgün içerikler, iç ve dış kontroller, rank düzeyleri, seo için ek kodlama yapısı ve benzeri gibi bir çok işlem Seo hizmeti için önem arz etmektedir.

Referanslar

Hakkımızda

×