Skip to main content

SEO Nedir? Ne İşe Yarar?

SEO, Google ve diğer arama motorları için web sitelerin iç ve dış işlemlerinin titizlikle ve uzmanlar tarafından optimize edilmesi ve arama motorlarına sunulması anlamına gelmektedir. SEO, genellikle bir Arama Motoru Pazarlaması (SEM) kampanyasının önemli bir parçasıdır.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO, organik arama sıralamalarını yükseltmenin ana hedefine sahiptir. Arama Motoru Optimizasyonu, bilgisayar sıralama algoritmalarının nasıl çalıştığı ve web sayfalarının alaka düzeyini analiz etmek için zamanla nasıl değiştiğinin incelenmesini içerir. İnsanların nasıl arama yaptığını, arama motorlarının nasıl davrandığını ve yüksek sıralamalar için web otoritesinin nasıl oluşturulacağını anlamak hassas bir bilimdir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO Stratejimiz İle Trafiğinizi Artırın

SEO hizmeti, belirli arama sorgularında sitenizdeki alaka düzeyini hedeflemek için yapılan çalışmalara karşı ayrıntılı bir süreçten oluşur.

  • Anahtar kelime analizi
  • Özel yazılım eklemeleri
  • Site içi düzenlemeler
  • Site dışı link inşası
  • Kalıcılık çözümleri
  • …ve daha fazlası.
Daha Derine İnelim

Site İçerik Analizleri ve Doğru Yönlendirme

Google, düzensiz girilen anahtar kelimeleri değil web sayfalarını sıralamaya alır. İçerik, en iyi web sayfalarının arkasındaki itici ve organik bir faktördür. Arama sorgusunu doğru bir şekilde çözen, tüketicilere değerli bilgiler sunan veya bir tüketicinin daha bilinçli kararlar almasına veya satın almasına yardımcı olabilecek web sayfaları, satış sayfalarından daha üst sıralarda yer alır. Sayfa yapısına, içeriğine ve düzenine baktığımızda, net bilgiler sunan doğru optimize edilen web sitelerin en üstlerde yer aldığını görebilirsiniz.

Teknik SEO ve İçerik Yönetimi

Teknik SEO

Arama Motoru Optimizasyonu, web sitesi yapısına, kod durumuna ve içeriğine teknik düzenlemeler veya eklemeler yapmayı içermektedir. Site sıralamasını belirlemek için Sayfa İçi SEO‘nun kritik öneme sahip olduğu yer tamda burasıdır . Bu site içi SEO düzenlemeleri, arama motorlarının daha iyi sıralama ve görünürlük için bir web sitesinin önemli yönlerini taramasına, okumasına ve vurgulamasına olanak tanımaktadır. Google’ın bir web sayfasını nasıl görüntülediğini etkileyen 100’den fazla site özelliğine bakıyoruz. Bunlar, daha güçlü bir Kalite Puanı oluşturmaktan, resimleri optimize etmekten ve site kodunu ayarlamadan sayfa hızını artırmaya ve daha iyi bir arama motoru dostu web sitesi oluşturmaya kadar uzanır. Ana SEO özelliklerinin daha büyük bir listesi için güçlü bir SEO danışmanlığı‘na ihtiyacınız olduğu aşikardır şimdi bizden sitenizi analiz etmemizi isteyin.

İçerik Oluşturma ve Yönetimi

Google sıralaması algoritmalarla belirlenir ve özgün içeriklere dayalı bir veri tabanıdır. Arama algoritmaları, bir web sayfasının değerini belirlemek için site kodunu ve içeriğini okuyabilir. SEO, arama motorlarının sevdiği içerik ile web kullanıcılarına hitap eden içerik arasındaki kritik dengeyi içerir. Bilgilendirici ve bir kuruluşu sektörde yetkili bir figür olarak temsil eden kullanıcı dostu içerikle birleşen, optimum arama tanıma için tasarlanmış test edilmiş içerik yapıları kullanan ve gerçek zamanlı SEO Hizmeti sunan bir kuruluşuz. İçerik oluşturma tekniklerimiz, web sitelerinin Google’a doğru verileri beslemesine ve web kullanıcılarına istenen bilgileri sunmalarına olanak tanır.

SEO hizmeti ve SEO danışmanlığı işletmeniz için kritik bir öneme sahiptir

SEO hizmeti ve SEO danışmanlığı işletmeniz için kritik bir öneme sahiptir

Site Optimizasyonu Neden Önemlidir?

SEO, SEO hizmeti sunan ajanların anahtar kelimelere yönelik yaptığı arama motoru sonuç sayfasından düzenli ve doğru bir şekilde biçimlendirilmiş içeriği ön sayfalara çıkarmak için yürütülen bir internet pazarlama stratejisidir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), organik veya doğal çevrim içi aramada daha yüksek sıralama oluşturarak artan web sitesi trafiğine doğrudan etki eder. Hedeflenen anahtar kelimeler veya kelime öbekleri için bir site sıralaması ne kadar yüksek olursa, potansiyel trafik o kadar fazla üretilebilir ve bu da, potansiyel müşteri oluşturmayı ve çevrim içi satışları artıran daha yüksek dönüşüm oranlarla sonuçlanır.

Hedeflenen anahtar kelimeler veya kelime öbekleri için bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) ne sıklıkta ve ne kadar üst sıralarda yer aldığı, site trafiğindeki artışla doğrudan ilişkilidir. Bir web sitesinin arama sonuçlarının en üstünde görünmesi, tüketici güvenini oluşturur, markalaşmayı artırır ve potansiyel müşteriler, satışlar ve dönüşümler için trafiği en üst seviyede artırır. Ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek, anahtar kelime araştırması, web kopyası yazma, içerik optimizasyonu ve gelen bağlantı değeri yaratmayı içerir. Kod ve site içeriğinin dizaynı ve düzenlenmesi, web sayfalarını ve web sitelerini optimize etmede çok önemli bir faktördür.

Bir firmanın arama sonuçlarında çok daha iyi yerlere gelmesi için muhakkak SEO danışmanlığı programı satın alınmalı ve bu yönde neler yapılması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar idrak etmelidir.

Sayfa İçi SEO

Sayfa İçi SEO

Site Kod Durumu, Sayfa Hızlandırma İşlemleri, Görüntülerin Optimize ve Tasarımı, Sitenin Genel Yapısı ve Kullanıcı Deneyimini Optimize Etme Sayfa içi SEO.

Sayfa İçi SEO Hizmeti

Arama motorları, en alakalı içeriğe sahip web sayfalarını sıralar ve bunları en alakalı gördüğü arama sonuçlarına aktarır. Güvenilir bir SEO ajansı olarak, bu sayfa ve site alaka düzeyi kavramının genellikle göz ardı edildiğini biliyoruz. Bunun yerine, SEO’nun bir web sayfasına, meta etiketlere birkaç anahtar kelime atarak sihirli bir şekilde sıralanacağına dair bir inanç vardır . Öyle ki artık sayfa içi SEO optimizasyonu yerine backlink, manüel düzenlemelerin yerini de hit paketlerinin aldığını biliyoruz.

Sayfa İçi SEO söz konusu olduğunda , Google en bilgilendirici içeriğe, daha uzun içeriğe ve rakiplerinden daha iyi içeriğe sahip web sayfalarını sıralar. Ancak bu iyi yazılmış içeriğin, Google’a hangi yönlerin en önemli olduğunu gösteren bir yapıda biçimlendirilmesi gerekiyor. SEO, genel bir pazarlama stratejisinin kritik bir parçasıdır. Google’ın web sitesi içeriğini daha kolay okuyup anlamasına ve organik bir sıralama elde etmesine izin vererek sağlam bir web varlığı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu, içeriğin bir sayfa yapısına göre düzenlenmesini içerir ve daha yüksek sıralı fikirleri ve anahtar kelime öbeklerini vurgulamak için içeriğin önemli kısımlarına daha fazla değer katar.

Geleceğinize Yatırım Yapın

Gelişmiş Seo çözümlerimiz ile firmanızın arama motoru ağında tanıtımını yapmakta ve bu yönde en iyi çözümleri sunmaktayız. Herkesin bir müşteri potansiyeli olduğunu biliyoruz. İşte biz Web Şehri olarak reklam giderlerinizi Uygun SEO fiyatları kapsamında minimum seviyeye indirerek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO Danışmanlığı

Seo Ajansı ve Seo Uzmanı olarak daha güçlü araçlar ve kaliteli çalışmalarımızla bünyemizde ki firmalara ve bireysel kullanıcılara en ideal SEO hizmetini en ideal SEO fiyatlarına sunmaktayız. Özgün Seo hizmetlerimizle her bütçeye uygun SEO paketlerimizi inceleyiniz.

SEO Paketleri

Standart SEO fiyatlarımız ve standart SEO paketlerimizi ve müşterilerimizin yorumlarını inceleyerek daha net kararlar verebilirsiniz. Tescilli SEO sürecimiz ve arama motoru optimizasyonu stratejimiz ile sürekli olarak oyunun kurallarını değiştiren sonuçlar uygulamaktayız. Kapsamlı araştırmalara, verilere ve sayfadaki teknik web sitesi iyileştirmelerine dayanarak organik sıralamanız için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız. SEO fiyatları konusunda net bilgiler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha gelişmiş SEO Stratejisi ile ilk sayfa mümkün!

Anahtar Kelime Araştırması

Sektör araştırması, her SEO kampanyasının başlangıcıdır. Bu araştırma ve analiz, müşterilerinizin ne aradığını ve arama sorgularının iş ihtiyaçları, alışveriş alışkanlıkları veya şirketinizin çözebileceği servis, sorun noktaları hakkında ne gösterdiğini belirlememize yardımcı olacaktır. Anahtar kelime ve site denetimi, arama motoru trafiğini artırmanın temelidir.

Dönüşüm Oranı (DOO)

Web sitenize giriş yapan ziyaretçileri odak sayfalara anında ulaşabilmesi SEO kampanyası için çok önemlidir ve yatırım getirisini ve işletme gelirini artırır. DOO, bir SEO kampanyasının ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilere hedef sayfayı teşir etmek ve zaman harcamadan size ulaşmalarını sağlamak DOO'nun temel parçasıdır.

Teknik Site Optimizasyonu

Teknik arama motoru optimizasyonu (Sayfa İçi SEO), kodun düzenlenmesi, sayfa içi metin yerleştirmeleri, görüntüleri ve site medyasını optimize ederek bir web sitesinin görünürlüğünü artırmayı ifade eder. Bunlar, arama motoru sıralamasını artırmak için çevrimiçi görünürlüğü etkileyen, veriye dayalı ve test edilmiş site değişiklikleridir.

Detaylı Raporlama & Sunum

Veri odaklı bir şirket olarak, kampanya başarısını değerlendirmek ve gelecekteki pazarlama görevlerini planlamak için her ay analitiğe yakından bakıyoruz. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli internet pazarlama hedeflerini değerlendiriyor ve kullanıcı istatistiklerini dikkatlice inceleyerek kampanya ayarlamaları yapıyoruz.

Yükselme Garantisi

Seo çalışmaları başladığı andan itibaren sitenizin yükselişine anlık olarak şahit olacaksınız.

Uzman Desteği

Seo hizmetleriniz boyunca uzmanlarımızdan 7/24 tüm konularla ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz.

Şeffaflık

Web siteniz üzerinde yapılan tüm Seo çalışmalarını panelinizden anlık olarak takip edebileceksiniz.
×