Skip to main content

Seo hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular

Hakkımızda Bilgilendirme

Web Şehri 15 yıllık tecrübesi ile binlerce şirkete ve bireye tüm interaktif çözümleri sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Web Şehri kurumsal bir firma olarak bünyesinde hali hazırda 2000’den fazla firma ve bireysel müşteri barındırmaktadır.

Seo hizmetleri konusunda sektöre getirdiğimiz yenilikçi fikirler ve uzmanlarımız tarafından hayata geçirilen araçlarla Türkiye’nin öncü Seo ajanslarından birisi konumunda bulunmaktadır.

Seo hizmeti sunduğumuz tüm müşterilerimizin anahtar kelimelerini istekleri doğrultusunda ilk sayfaya çıkarmış ve bu yönde diğer firmalardan farklı olarak organik Seo işlemleri ile daha kaliteli seçenekler sunmaktayız.

İlk Sayfaya/Sıraya Ne Zaman Çıkarım?

İlk sayfaya yada ilk sıralara ne zaman çıkacağınız hakkında hiç kimse kesin bilgi veremez. Bu konuda verilen süreler tamamen tahminidir.

Tahmini İlk Sayfaya Çıkma Süresi Ne Kadardır?

Anahtar kelime yoğunluklarına göre yada ilk sıralarda çıkan rakip sitelerin Seo çalışmalarındaki güce göre hesaplanır.

Genel olarak 2-6 ay gibi bir sürede ilk sayfalarda yerinizi alırsınız. Sektör analizine göre 1 ayda da netice alabilirsiniz 6 ay sonrada. Bu nedenle Seo çalışmalarında net süreler verilemez.

Siz Anahtar Kelimelerimizi İlk Sayfaya Çıkarabilir Misiniz?

Evet tarafımızca uygulanan Seo çalışmaları tamamen bize özel ve organik çalışmalardır. Sıradan ve standart yöntemleri kesinlikle uygulamıyoruz. Bu nedenle yaptığımız çalışmalarda %100 başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Fiyatlarınız Tek Seferlik Mi Yoksa Aylık Mı?

Seo Fiyatlarımız aylık ödemeye tabi tutulmuştur. Seo işlemlerinizin bitimine dek ödeme yapmalısınız. Seo fiyatlarımız standart, zorlu anahtar kelimeler ve zorlu anahtar kelime + e-ticaret siteleri için 3 kısımdan oluşmaktadır.

Seo Çalışması Kaç Ay Sürer?

Anahtar kelime popülerliğine göre Seo çalışmaları 6-12 ay sürebilir, ancak biz devamlı olarak çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Rakiplerinizden geri kalmamak ve onların yaptırdıkları SEO çalışmalarında gerilememek için devamlı çalışmanızı önermekteyiz.

Paketlerinizden Birini Aldıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Bizden herhangi bir Seo paketi aldıktan sonra bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Uzmanımız ödeme yaparken belirttiğiniz telefon numarasından sizinle 30 dakika yada 1 saat sonra iletişime geçecek ve size özel Seo paneliniz oluşturularak sürekli bu panelden web sitenizde yapılan tüm Seo çalışmalarını anlık olarak takip edebileceksiniz.

Seo Panelim de Neleri Görebileceğim?

Sizin için oluşturulan Seo panelinizde yapılan her işlemi en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Bu panel Türkiye’de ilk defa web şehri uzmanları tarafından oluşturulmuş ve kullanıma sunulmuştur.

Seo panelini kontrol etmek için resme tıklayınız.

Seo Kontrol Paneli – Seo Hizmetleri

Ftp Bilgilerini Paylaşmalı Mıyım?

Eğer gerek görülürse bu bilgiler uzmanımız tarafından sizden istenecek. Bu bilgilerin genelde istenilme durumu site hızınızı etkileyen sorunlar, onarım işlemlerinin yapılması ve güvenlik problemlerinin ortadan kaldırılması içindir.

Siteme Seo Yapılırken Artış Ne Zaman Başlar?

Seo işlemleri yapılırken sitenizde kısa zamanda gözle görülür şekilde yükselme yaşanabilir. Ancak kesin sonuçları görmek için 40 gün beklenilmelidir.

×