Skip to main content

Web Şehri Yazılım ve SEO Ajansı

İşletmenizi Geleceğe Hazırlıyoruz

Web Şehri Yazılım ve SEO Ajansı 15 yıldan fazla deneyime sahip bir yazılım ve arama motoru optimizasyonu şirketidir. 15 yılı aşkın bir süredir çevrimiçi varlıklarını genişletmek, olası satışları ve gelirlerini artırmak isteyen işletmelere SEO çözümleri sunuyoruz.

2000'den Fazla Lider Firmanın Ardındaki Güç

Neden Web Şehri SEO Ajansını Seçmelisiniz?

Bir web siteniz olabilir, ancak optimize edilmemiş ve arama motorlarının isteklerini karşılamıyorsa pekte bir fayda sağlamaz. Müşterilerin sitenizi çevrimiçi bulmasını sağlamak için çevrimiçi varlığınızı bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Bizimle çalışarak pazarlama yatırımınızın getirisinden en iyi şekilde yararlanırsınız.

Kanıtlanmış Sonuçlar

Neden size aradığınız sonuçları sağlamayan bir SEO hizmetleri firmasıyla çalışasınız ki? Zorlukla kazandığınız paranızı, dönüşüm sağlamayan bir stratejiye harcamayı bırakın.

Dürüst ve Etikiz

SEO Ajansımız, dürüstlüğe ve müşterilerimize saygı göstermeyi iyi biliyor. İhtiyaç duymadığınız bir hizmeti "satmaya" veya her müşteriye tek çözüm yaklaşımı uygulamaya inanmıyoruz.

Dijital Pazarlamayı Biliyoruz

15 Yıldan fazla bir deneyim ile dijital pazarlama ajansınız olmaya talibiz ve stratejilerimiz oyunun kurallarını baştan aşağı değiştirmektedir. Bu yaptığımız tüm işlerde kanıtlanmış bir hizmetimizdir.

Hemen Bu Gün Başlayalım

Bizimle Firmanızın Geleceğine Yatırım Yapın

Sonuç odaklı bir dijital pazarlama ajansıyla çalışmak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha fazla kitleye ulaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin

 

Herkes İşini Yapsın

Siz Satışlarınıza Odaklanın Gerisini Biz Hallediyoruz!

Web Şehri 15 yılı aşkın bir süredir tüm sektörlerdeki işletmelerin daha fazla gelir elde etmek için çevrimiçi varlıklarını büyütmelerine yardımcı oluyor. Çevrimiçi trafiği ve olası satışları artırmak isteyen her büyüklükteki işletmeyi destekleyecek deneyime ve müşteri başarı öykülerine sahibiz. SEO uzmanlarımızın birçoğu on yılı aşkın bir süredir sektör liderleridir.

Daha İleri

Web Şehri'nin Kanıtlanmış
Öncü SEO Stratejisi İle Tanışın

Web Şehri İnternet Pazarlama Ajansı müşteri odaklı bir SEO şirketidir. SEO uzmanlarımız, uzun vadeli karlılığı artıran kişiselleştirilmiş SEO stratejileri geliştirmek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışır. Kanıtlanmış, verimli ve etkili bir metodoloji kullanarak yüksek kaliteli, ölçülebilir sonuçlar yaratabiliyoruz.

Başlangıç

Arama motoru optimizasyonu şirketiniz olarak iş ihtiyaçlarınızı, taleplerinizi ve beklentilerinizi anlamaya zaman ayırıyoruz. Keşif aşamasında, şirketinizin kilit paydaşlarıyla bir toplantı ayarlıyor ve ilk saha incelemesini gerçekleştiriyoruz.

Analiz Durumu

Bir sonraki adım, rekabetçi kıyaslama, derinlemesine site denetimi, site analitiği incelemesi ve bağlantı riski değerlendirmesini kapsayan analizdir. Bu aşamada dijital varlığınızı etkileyen faktörleri belirlemek için tüm iş verilerinizi topluyor ve analiz ediyoruz

Strateji Oluşturuyoruz

Pazarlama açıklarınızı ve fırsatlarınızı belirledikten sonra SEO uzmanlarımız 60 günlük bir stratejik çevrimiçi pazarlama planı (SOMP) oluşturacaktır. Bu, kampanya hedeflerinizi, her bir pazarlama kanalı için beklenen sonuçları ve tahmini tamamlanma süresini içerir.

Çok Fonksiyonlu Çalışma

Bu aşamada SOMP'yi çalıştırmaya başlıyoruz. Web sayfalarınızı ve blog yazılarınızı yüksek performanslı anahtar kelimelerle optimize ediyor, site yapınızı geliştiriyor ve işletme listelerinizi yönetiyoruz. SEO şirketimiz ayrıca genel SEO sonuçlarınızı iyileştirmek için çoklu kanal stratejisinden yararlanır.

Detaylı Ölçüm

SEO şirketimize kaydolduğunuz andan itibaren, çevrimiçi ilerlemenizi izlememize ve SEO kampanyanızın etkisini anlamamıza olanak tanıyan bir takip sistemi kuruyoruz. Analitiklerinizi, anahtar kelime sıralamanızı ve KPI'nızı izliyor ve analiz ediyoruz.

Rapor

SEO ekibimiz, kampanyanızın ilerleyişi hakkında sizi güncel tutmak için proje yöneticilerinizle düzenli istişareler ve aylık raporlar planlar. Danışmanlığımız sırasında site performansınıza genel bir bakış sağlayan kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Web Şehri

Kitlenizi Keşfedin

Web Şehri

Satışlarınızı Artırın

×